Sprzątanie obiektów

sprzątanie biur warszawa

Nasza firma świadczy usługi w zakresie stałego sprzątania różnego typu obiektów, m.in.:

  • Sprzątanie biur
  • Sprzątanie centrów i galerii handlowych
  • Sprzątanie zakładów produkcyjnych
  • Sprzątanie magazynów i centrów logistycznych
  • Sprzątanie placówek służby zdrowia
  • Sprzątanie osiedli

W zakres stałego sprzątania wchodzi zarówno utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznych, jak i całoroczna opieka nad czystością terenów zewnętrznych (w lecie usługi ogrodnicze, w zimie odśnieżanie). Każda oferta stałego sprzątania może być poszerzona o wszelkie usługi dodatkowe wykonywane w stałych interwałach czasowych (np. pranie wykładzin czy doczyszczanie i konserwacja podłóg twardych). Koszt takich usług jest podzielony na kilka miesięcy, a Klient co miesiąc płaci jedną fakturę o stałej wysokości, co z jednej strony pozwala na sprawne planowanie kosztów, a z drugiej zapewnia kompleksowe utrzymanie czystości.

Nasza firma dostarcza także swoim Klientom wszelkie artykuły higieniczne takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe czy mydło. Koszt tych produktów może być wliczony w usługę stałego sprzątania lub artykuły mogą być refakturowane na Klienta po cenach hurtowych. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć oszczędności finansowe, ale także likwiduje problemy związane z zakupem oraz dostarczaniem tych produktów do firmy.

W celu otrzymania oferty na sprzątanie prosimy o kontakt. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, ze względu na różne potrzeby i oczekiwania Klientów.

Cena usługi: już od 2 zł netto za metr kwadratowy!

Zadzwoń: tel. 795 697 858