Polimeryzacja podłóg PCV

polimeryzacja podłóg pcv

Doczyszczanie, polimeryzacja podłóg Warszawa. Akrylowanie, zabezpieczanie i impregnacja posadzek z PCV.

Wykonujemy usługi na wykładzinach twardych: gruntowne doczyszczanie i polimeryzacja podłóg PCV, linoleum itp. Usługi wykonujemy w takich miejscach jak np. biura, urzędy, przedszkola, szkoły, przychodnie medyczne, szpitale, zakłady pracy. Posiadamy duże doświadczenie w polimeryzacji posadzek PCV i wykonujemy usługi w sposób profesjonalny, wykorzystując profesjonalne maszyny oraz najwyższej jakości środki chemiczne produkcji amerykańskiej i kanadyjskiej. Usługi polimeryzacji podłóg PCV wykonujemy w Warszawie i okolicach.

Podłoga wykonana z wykładzin PCV czy linoleum powinna zostać poddana polimeryzacji czy akrylowaniu od razu po montażu, aby zabezpieczyć ją przed wnikaniem zabrudzeń. Większość wykonawców pomija jednak tę ważną czynność, ze względu na chęć obniżenia kosztów, co znacząco wpływa na obniżenie żywotności podłogi. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu podłoga PCV będzie służyć dużo dłużej, ponieważ brud i rysy nie powstają bezpośrednio na podłodze, ale na warstwie ochronnej (polimerze), pozostawiając samą posadzkę w nienaruszonym stanie. Polimeryzacja podłóg PCV znacznie ułatwia również późniejsze sprzątanie i utrzymanie w czystości. Polimerowa warstwa zabezpieczająca tworzy efekt „mokrej podłogi” – przez cały okres trwałości nadaje podłodze wysoki połysk, będąc jednocześnie warstwą antypoślizgową. Trwałość powłoki polimerowej wynosi od 6 do 12 miesięcy w zależności od intensywności użycia. Jeżeli nie odpowiada Państwu połysk podłogi oferujemy także zabezpieczenie powierzchni polimerem matowym. Wykonujemy również zabezpieczania rozpraszające ładunki elektrostatyczne, co jest niezbędne w serwerowniach czy salach operacyjnych. Każda posadzka jest gruntownie doczyszczana przed położeniem warstwy ochronnej i usuwane są z niej wcześniej nagromadzone warstwy ochronne.

Dostosowujemy się do każdego Klienta i polimeryzacja podłóg może być wykonana w weekend lub w godzinach nocnych.

Po realizacji każdego zamówienia przeszkolimy Państwa personel, aby mógł on odpowiednio pielęgnować zabezpieczoną podłogę, przez co wydłuży się okres trwałości powłoki.

Cena usługi: już od 7 zł netto za metr kwadratowy! W cenie gruntowne doczyszczenie oraz polimeryzacja podłogi. Wykonujemy usługi w Warszawie i okolicach na podłogach już od 50 m2.

Zadzwoń: tel. 795 697 858