Sprzątanie pobudowlane

sprzątanie pobudowlane, sprzątanie po budowie Warszawa

Oferujemy kompleksowe sprzątanie pobudowlane, sprzątanie po budowie oraz sprzątanie po remoncie.

Posiadamy duże doświadczenie w sprzątaniu po budowie budynków, które odbierane są w stanie deweloperskim jak i pod klucz. Podczas sprzątania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt przeznaczony do zbierania pyłu pobudowlanego, betonu, gipsu itp, dzięki czemu zlecenia wykonujemy dobrze i szybko. Posiadamy także dużą wiedzę w dostosowywaniu odpowiednich środków chemicznych do czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie tylko sprawnie usuniemy zabrudzenia ale przede wszystkim nie zniszczymy czyszczonej powierzchni.

Sprzątanie po budowie to nie zwykła usługa sprzątania. Aby poradzić sobie z drobnym pyłem gipsowym czy cementowym potrzebny jest odpowiedni sprzęt – dwu- lub trzysilnikowe odkurzacze z filtrami przeznaczonymi do zbierania drobnych pyłów oraz z otrząsaniem filtra są niezbędne do takich prac, a my taki sprzęt posiadamy. Nie mniej ważne jest zastosowanie odpowiedniej chemii w doczyszczaniu pozostałości gipsów czy fug – zwykła chemia ogólnodostępna nie tylko może nie poradzić sobie z zabrudzeniami budowlanymi, ale także jeśli jest nieodpowiednio zastosowana – zniszczyć czyszczoną powierzchnię. Szczególnie dużą uwagę, podczas sprzątania po budowie, należy przyłożyć do dokładnego doczyszczenia okien – zarówno ram, jak i szyb, a te są często szczególnie mocno zabrudzone resztkami farb, tynków czy klejów. Zwykłe umycie w takim wypadku nie wystarczy i konieczne jest gruntowne doczyszczanie, połączone ze skrobaniem resztek zapraw. W takim przypadku osoba bez odpowiedniego doświadczenia łatwo porysuje i zniszczy czyszczone powierzchnie.

Profesjonalnie wykonujemy usługi takie jak sprzątanie po budowie i po remoncie. Współpracowaliśmy do tej pory z największymi koncernami budowlanymi, jak np. Hochtief, Skanska, Budimex, Orco. Sprzątamy po budowie obiekty każdego rodzaju i wielkości – biurowce, apartamentowce, magazyny, galerie handlowe, ale także mniejsze obiekty jak biura i domy prywatne.

Posiadamy referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych usług przy sprzątanie po budowie dużych i znanych projektów.

W celu otrzymania oferty na sprzątanie prosimy o kontakt. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, ze względu na różne potrzeby i oczekiwania Klientów.

Cena usługi: już od 1,25 zł netto za metr kwadratowy!

Zadzwoń: tel. 795 697 858